WAGI 

WAGI Jest 20 produktów.

Nieodłącznym elementem wyposażenia sklepów spożywczych są elektroniczne wagi. Nie tylko spożywczych: nawet sklep z artykułami metalowymi sprzedaje często gwoździe i śruby właśnie na wagę. Istnieją wagi kalkulacyjne, pozwalające obliczać cenę stosownie do dokonanego właśnie ważenia. Przemysł korzysta z wag kontrolnych o nieco innej specyfice. W naszej ofercie są także wagi mobilne, nadające się do prowadzenia handlu obwoźnego, na placach, targowiskach itp. Mamy też wagi dla barów i restauracji, wagi z legalizacją i bez niej.

Podkategorie

 • Małe/mobilne

  Elektroniczne wagi mobilne to urządzenia uniwersalne, o niewielkich rozmiarach, mogące pracować w szerokim zakresie temperatur. Ich zasilanie to albo sieć 230V, albo bateria, pozwalająca na długotrwałą pracę. Ta druga opcja pozwala korzystać z wag elektronicznych w trakcie sprzedaży obwoźnej, na bazarach, targowiskach, festynach, odpustach, kiermaszach etc. Także wagi kontrolne i kalkulacyjne dostępne są w wersji mobilnej, pozwalającej na wykorzystywanie urządzenia w terenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przenośnych wag elektronicznych.

 • Kalkulacyjne

  Wagi kalkulacyjne przeznaczone są do stosowania w sklepach, ponieważ ich dodatkową funkcją jest obliczanie ceny ważonego towaru. Większość takich wag posiada wyświetlacz dla klienta. Możliwa jest współpraca takiej wagi z kasą fiskalną, a także wykorzystywanie jej poza sklepem, na zewnątrz – pozwala na to zasilanie bateryjne oraz możliwość pracy w rozmaitych temperaturach otoczenia. Oferowane przez nas wagi posiadają legalizację. Można je wykorzystywać nie tylko do samej sprzedaży, ale i kontroli wagi dostarczanych do sklepu produktów.  

 • Kontrolne

  Elektroniczne wagi kontrolne to najprostsze urządzenia, których funkcje ograniczone są do ważenia towarów, składników etc. Ich ceny są na ogół umiarkowane, a na pewno niższe niż w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych. Mogą być jednak wyposażone np. w funkcję automatycznego wyłączania, wskaźnik wyczerpania baterii albo dodatkową szalkę. Nie bez znaczenia jest wyświetlacz – dobrze, gdy jest duży, wyraźny, pozwalający bezbłędnie odczytywać wynik ważenia i niemęczący wzroku. Wagi takie z reguły posiadają legalizację.

 • Bez legalizacji

  Nie wszystkie wagi muszą posiadać legalizację. Waga niestosowana w ochronie zdrowia, życia lub środowiska, bezpieczeństwa i porządku publicznego, praw konsumenta, służąca przy pobieraniu opłat, podatków i innych czynności budżetowych, kontroli celnej lub w obrocie może legalizacji nie mieć. Oznacza to w praktyce, że waga bez legalizacji może być wykorzystywana do celów prywatnych albo w firmie, o ile jej wskazania nie będą stosowane w przypadkach wymienionych powyżej. Elektroniczne wagi bez legalizacji są znacznie tańsze od pozostałych.

 • Handel obwoźny

  Wagi elektroniczne stosowane w handlu obwoźnym, a więc na targowiskach, bazarach, festynach, jarmarkach czy ulicznych straganach muszą posiadać ważną legalizację oraz opcję zasilania z baterii lub akumulatora. Powinny być odporne na wilgoć i temperaturę otoczenia. Dla wielu sprzedawców istotne są gabaryty wagi, którą nierzadko trzeba codziennie dostarczać na stanowisko sprzedaży i zabierać z powrotem po pracy. Niektóre modele są w stanie współpracować z kasami fiskalnymi, także mobilnymi, dzięki czemu sprzedawca nie musi się martwić o zasilanie.

 • Najtańsze

  W tej kategorii prezentujemy najtańsze wagi elektroniczne z naszej oferty. Modele te łączą wysoką jakość z niewysokimi cenami. Polecamy je przede wszystkim sklepom dla których budżet jest aktualnie najważniejszy, rozpoczynającym działalność, a także kupującym wagi dodatkowe. Wszystkie posiadają legalizację, można je więc od razu ustawić na własnym stanowisku sprzedaży. Wygodna obsługa, czytelny wyświetlacz, nowoczesny design, opcjonalne zasilanie z akumulatora lub baterii – czego chcieć więcej?

 • Sklepy

  Wszystkie wagi elektroniczne z legalizacją, jakie mamy dla Państwa, nadają się do stosowania w handlu detalicznym. W tej kategorii prezentujemy najlepsze naszym zdaniem wagi sklepowe. Są tu zarówno wagi proste i nie drogie, jak i bardziej rozbudowane, z dodatkowymi funkcjami i ułatwieniami dla obsługi. Mogą to być wagi kontrolne, wymagające przeliczania ceny przez sprzedawcę, jak i wagi kalkulacyjne, które obliczają cenę za niego na podstawie wyniku bieżącego ważenia i wprowadzonej ceny jednostkowej.

 • Bary, restauracje

  Lokale gastronomiczne to miejsca, w których potrzebne są zarówno wagi kontrolne, jak i wagi kalkulacyjne. Przede wszystkim te pierwsze: przydają się na zapleczu, gdy trzeba ważyć dostarczone produkty, jak i w kuchni, gdzie składniki poszczególnych potraw muszą być niekiedy ważone. Z kolei wagi kalkulacyjne mogą być potrzebne także na sali, jeśli dany lokal prowadzi sprzedaż na wynos, np. sprzedaje sałatki albo frytki. Prezentujemy zatem paletę urządzeń nadających się do ważenia produktów spożywczych.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
facebook