KASY FISKALNE 

KASY FISKALNE Jest 8 produktów.

Jeśli chodzi o kasy fiskalne Wołomin nie zna lepszego miejsca do zakupu niż nasz sklep. W naszej ofercie znajdują się takich firm jak Posnet, Elzab czy Novitus. Asortyment dobieramy tak, by odpowiednią kasę znalazł u nas dla siebie każdy podatnik, niezależnie od tego, czy prowadzi sklep, punkt sprzedaży, czy handel obwoźny. Znajdzie się u nas kasa fiskalna dla prawnika, dla lekarza, są też m.in. kasy fiskalne online. Mamy kasy duże, średnie i małe, przenośne i stacjonarne – wszelkie, jakich potrzebują podatnicy zobowiązani do ich używania.

Podkategorie

 • Małe / Mobilne

  Jaka powinna być mobilna kasa fiskalna? Mała, to oczywiste. Powinna mieścić się bez trudu w torbie, a nawet w kieszeni, zapewniać długotrwałą pracę i komfort użytkowania w każdych warunkach. Również stacjonarne, małe kasy fiskalne, pracujące tam, gdzie jest niewiele miejsca, muszą gwarantować funkcjonalność i prostotę obsługi. W tej kategorii oferujemy kasy fiskalne mobilne oraz małe, przeznaczone do stosowania w małych punktach handlowych i usługowych. Wybraliśmy najlepsze kasy fiskalne od renomowanych producentów.

 • Średnie

  Średnie kasy fiskalne to przede wszystkim kompromis między gabarytami a komfortem obsługi. Kompaktowe rozmiary, a zarazem wygodna klawiatura i bogactwo funkcji dodatkowych sprawiają, że obsługa kasy fiskalnej z tej kategorii jest bardzo wygodna nawet wtedy, gdy dziennie wykonuje się kilkaset operacji. Tego typu urządzenia to już niewielkie kasy sklepowe, które sprawdzą się przy intensywnej eksploatacji. Nie bez znaczenia jest w nich czytelny wyświetlacz, który pozwala unikać pomyłek i nie męczy wzroku sprzedawcy.

 • Systemowe

  Sklepy o dużym natężeniu ruchu, w których oferowana jest duża różnorodność towarów, wymagają stosowania kas systemowych. Takie kasy fiskalne pozwalają zapisać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy towarów. Obsługa kasy w dużym sklepie musi być wygodna, a samo urządzenie gwarantować niezawodność w ciągu wielu lat eksploatacji. Kasy systemowe mają dużo większe możliwości niż jednostanowiskowe i przeważnie stosowane są w dużych placówkach handlowych, w których pracują co najmniej dwie kasy fiskalne.

 • Najtańsze

  Bywa i tak, że gdy konieczna jest kasa fiskalna, cena takiego urządzenia jest czynnikiem decydującym o wyborze. Prezentujemy Państwu zatem niedrogie modele: małe, ergonomiczne i funkcjonalne kasy fiskalne. Promocja to element sprzedaży, którego nigdy u nas nie brakuje: gdy tylko to możliwe, maksymalnie obniżamy ceny. Tania kasa fiskalna? Bingo, to właśnie u nas! W tej kategorii oferujemy zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mobilne kasy fiskalne, które nie obciążą zanadto Państwa budżetu na starcie przygody z handlem lub usługami.

 • Handel obwoźny

  Komu potrzebna jest mobilna kasa fiskalna? Obwoźny handel to tylko jedno z możliwych zastosowań. Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości korzystania ze zwykłego zasilania prądem, stosowane są mobilne kasy fiskalne: małe, lekkie, z możliwością zasilania z wbudowanego akumulatora. Z taką kasą można nawet odwiedzać klienta i wystawiać paragony u niego, na miejscu. Mała kasa fiskalna zmieści się w torbie, w torebce, a nawet w większej kieszeni. Może też służyć w małych placówkach usługowych lub handlowych z niewielką liczbą zawieranych transakcji.

 • Małe sklepy

  W małych sklepach, punktach handlowych i usługowych najczęściej występuje mała kasa fiskalna, która nie zabiera dużo miejsca, ale pozwala wygodnie drukować paragony. Również mobilne kasy fiskalne cieszą się popularnością u właścicieli takich placówek. Najlepsi producenci umieją tworzyć praktyczne, wygodne w obsłudze, a zarazem naprawdę niewielkie kasy sklepowe. Na takich kasach można bez wysiłku pracować, ewidencjonując sprzedaż VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zaletą kas mobilnych jest zasilanie awaryjne: brak prądu w sklepie nie musi wstrzymywać sprzedaży.

 • Sklepy

  Sklepowi, prowadzącemu przez wiele godzin dziennie sprzedaż detaliczną, potrzebna jest kasa solidna, wygodna w obsłudze i mogąca rejestrować wiele transakcji. Trwała kasa fiskalna w takim sklepie to podstawa. Prezentujemy zatem kasy sklepowe Novitus, Elzab i Posnet, które gwarantują niezawodność pracy, a w konsekwencji niezakłóconą awariami sprzedaż. Kasa do sklepu może też mieć wiele funkcji dodatkowych, ułatwiających obsługę, ale także pomagających zwiększyć obroty. Tam, gdzie pracuje nasza kasa fiskalna, handel nie notuje przerw!

 • Bary, catering

  Niewielkie bary, kawiarnie i restauracje to miejsca, w których znakomicie sprawdzi się mała kasa fiskalna. Catering to także branża, która jej potrzebuje: paragon można wydrukować przy pomocy kasy mobilnej bezpośrednio u klienta. Mobilne kasy fiskalne z akumulatorami litowo-jonowymi zapewniają długotrwałą pracę bez częstego doładowywania. Kasę taką może nosić przy sobie kelnerka albo pracownik dowożący posiłki w ustalone miejsce. W małym punkcie gastronomicznym też przyda się niewielkie urządzenie, które nie będzie przeszkadzało w serwowaniu posiłków.

 • Adwokaci, lekarze

  Jaka powinna być kasa fiskalna dla prawnika albo dla lekarza? Niezawodna, to oczywiste. Obsługa kasy powinna być nieskomplikowana, a jej gabaryty niewielkie. Usługi prawnicze i medyczne nie są świadczone hurtowo, zatem np. kasa fiskalna dla lekarzy nie musi mieścić w pamięci tysięcy pozycji. W tej roli sprawdzi się np. kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ. Mobilność kasy przyda się zwłaszcza lekarzom odbywającym w ramach prywatnej praktyki wizyty domowe. Polecamy także produkty firm Datecs, Novitus i Elzab.

 • Salony fryzjerskie i...

  Małe i średnie punkty usługowe, jak choćby salony fryzjerskie i kosmetyczne, mogą stosować najmniejsze lub średnie kasy fiskalne. W tej kategorii szczególnie godna polecenia jest np. kasa fiskalna Bingo. Z powodzeniem można też stosować mobilne kasy fiskalne, np. Datecs Maluch E.KO albo Posnet Ergo. Wygodnym rozwiązaniem mogą się okazać kasy Novitus. Wybór jest spory, jest co porównywać, ale w razie wątpliwości chętnie Państwu doradzimy ­– wystarczy się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie lub mailem.  

 • Saloniki prasowe i kioski

  Osoby prowadzące saloniki prasowe i kioski stają przed wyborem: mała czy średnia kasa fiskalna? Jeśli na stanowisku sprzedaży jest mało miejsca, to zapewne mała kasa fiskalna. Gdy więcej – średnia, bo dziennie transakcji jest bez liku. Najlepiej sprawdzą się tu produkty firm Posnet i Novitus. Ich funkcjonalność i nowoczesny design przekonują do zakupu. Zaletą większości z nich jest 40 znaków w nazwie towaru i czytelny wyświetlacz, który nie zmęczy wzroku sprzedawcy. Nie bez znaczenia jest także trwałość i niezawodność.

 • Sklepy internetowe

  W sklepach internetowych sprzedawca nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem, ale musi wystawiać paragony, ilekroć sprzedaje i wysyła towar osobie fizycznej – obowiązuje go rozporządzenie w sprawie kas fiskalnych. W zależności od liczby zawieranych transakcji oraz asortymentu może go więc interesować kasa fiskalna mała albo średnia. W największych firmach tego typu przydadzą się niekiedy kasy sklepowe. W małym sklepie wystarczy mobilna kasa fiskalna, którą po dniu pracy bez trudu można nawet zabrać do domu.

 • ZESTAWY PROMOCYJNE

  Biorąc pod uwagę to ile kosztują kasy fiskalne, promocja zawsze cieszy się powodzeniem. W naszym sklepie systematycznie oferujemy wybrane modele w promocyjnych cenach, toteż jeśli ma zostać zakupiona kasa fiskalna najtańsza, niekoniecznie najbardziej rozbudowana, warto zajrzeć do nas. Przedsiębiorcy niekoniecznie chcą, ale często muszą mieć kasy fiskalne, cena tych urządzeń bywa dla niektórych bardzo istotna. Pamiętamy o tym, dlatego Warto do nas zaglądać w poszukiwaniu okazji cenowych, które mogą pomóc zwłaszcza na starcie danego biznesu.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
facebook