DRUKARKI FISKALNE 

Przedsiębiorca rozpoczynający w Polsce działalność może mieć dylemat: kasa fiskalna czy drukarka fiskalna Warszawa? Właściwy wybór zależy przede wszystkim od tego, czy sprzedaż ma być prowadzona przy pomocy komputera. To dobry pomysł, bo programy komputerowe mają wiele funkcji służących do analizy i optymalizacji sprzedaży. Drukarki fiskalne są jedynie ich uzupełnieniem, niezbędnym do spełnienia kryteriów dyktowanych przez Ministerstwo Finansów oraz rozmaite ustawy. Kto zatem wykorzystuje w sprzedaży komputer stacjonarny lub laptopa, powinien wybrać drukarkę fiskalną.

DRUKARKI FISKALNE Jest 10 produktów.

Kto chce ewidencjonować sprzedaż przy pomocy programu komputerowego, temu potrzebna jest drukarka fiskalna. W tej kategorii oferujemy takie właśnie urządzenia. Są tu zarówno małe, a nawet przenośne drukarki fiskalne, mamy też urządzenia średniej wielkości i duże. Poszczególne modele różnią się ceną, ale przede wszystkim dostępnymi funkcjami, dlatego warto przed zakupem zapoznać się z danymi technicznymi poszczególnych drukarek. W razie potrzeby oczywiście chętnie Państwu doradzimy – wystarczy się z nami skontaktować.

Podkategorie

 • Małe/mobilne

  W niewielkich firmach handlowych i usługowych, w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, sklepach internetowych oraz firmach prowadzących handel obwoźny wyśmienicie sprawdzą się małe drukarki fiskalne. Są to urządzenia, które mogą być zasilane z sieci 220V lub korzystać z wbudowanego akumulatora, a nawet z ładowarki samochodowej. Można je nosić nawet w dużej kieszeni, w torebce lub torbie – pozwalają na to ich rozmiary i niewielka waga. Mobilna drukarka fiskalna to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie.

 • Stacjonarne

  Stacjonarne drukarki fiskalne to urządzenia o najwyższych parametrach użytkowych, szybkie i wydajne. Przeznaczone są do miejsc, w których prowadzona jest intensywna sprzedaż ewidencjonowana w programie komputerowym lub przezeń zarządzana. Istotnym elementem takich drukarek fiskalnych jest wyświetlacz, pokazujący cenę kupującemu. Zarówno urządzenia marki Posnet jak i Novitus spełniają wszelkie wymogi niezbędne do efektywnego prowadzenia i ewidencjonowania sprzedaży na stanowisku kasjerskim.

 • Terminale fiskalne

  Interesującą alternatywą dla kas i drukarek są terminale fiskalne. Urządzenia te łączą w sobie cechy drukarki fiskalnej i komputera PC. Mogą współpracować z monitorami kasjerskimi oraz rozmaitymi szufladami. Są to urządzenia o ogromnej pojemności, mogące przechowywać i przetwarzać niezmiernie wiele danych. Ich przeznaczeniem są przede wszystkim duże sklepy, a także inne miejsca, w których przeprowadzana jest duża liczba transakcji wymagających ewidencjonowania. Specjalna konstrukcja pozwala na różne sposoby dostosować konfigurację terminalu do danego stanowiska

 • Najtańsze

  W tej kategorii prezentujemy najtańsze drukarki fiskalne oraz modele, które aktualnie są u nas w promocji. Warto pamiętać, że drukarka fiskalna jest na ogół droższa niż kasy fiskalne, ale wydatek taki zwraca się dzięki większym możliwościom, jakie ma sprzedawca korzystający z oprogramowania komputerowego do zarządzania sprzedażą. Potwierdza się to zwłaszcza wtedy, gdy towarów jest wiele, trzeba na bieżąco kontrolować ich stan w magazynie i uzupełniać go, jeśli zajdzie potrzeba. Statystyki sprzedaży pozwalają z kolei optymalizować ofertę.

 • Hurtownie

  Ile branż i towarów, tyle rodzajów hurtowni: są małe i duże, obracające milionami i te o niewielkich obrotach. Nasza oferta drukarek fiskalnych dla hurtowni jest zatem zróżnicowana i obejmuje modele wszystkich klas: od małych, mobilnych aż po terminale fiskalne. Te ostatnie polecamy dużym hurtowniom oraz mniejszym, gromadzącym szeroki asortyment towarowy. Mniejsze wystarczą tam, gdzie asortyment obejmuje mniej grup towarowych, a dzienna liczba transakcji jest umiarkowana. Kompaktowe rozmiary i mobilność vs. ogromne możliwości sprzętu współpracującego z komputerem – wybór należy do Państwa!

 • Sklepy

  Sklepy prowadzące sprzedaż detaliczną to na ogół placówki, w których zawiera się codziennie wiele transakcji, a asortyment towarowy obejmuje wiele pozycji. Najlepszym rozwiązaniem będą więc dla nich stacjonarne terminale fiskalne, gdy sprzedaż wspomagana jest dedykowanym oprogramowaniem komputerowym. W małych sklepach oraz takich, gdzie na stanowisku sprzedaży jest bardzo mało miejsca, najlepsza będzie mała drukarka fiskalna. Polecamy zatem sprzęt różnej wielkości i o różnych parametrach użytkowych.

 • Bary, restauracje

  Posiadaczom barów i restauracji polecamy solidne, stacjonarne drukarki fiskalne, które są w stanie obsłużyć i zarchiwizować elektronicznie wielką liczbę transakcji a także wykonywać dziennie setki wydruków. Alternatywą mogą być terminale fiskalne, a więc urządzenia zawierające w sobie komputer PC. Nowoczesność, ergonomika i kompaktowe rozmiary powodują, że urządzenia te pasują do każdego stanowiska kasowego, nawet w niewielkich lokalach. Wygodny wyświetlacz dla klienta usprawnia proces sprzedaży.

 • Sprzedaż internetowa

  Posiadacze sklepów internetowych wybierają najczęściej drukarki fiskalne, ponieważ prowadzą sprzedaż przy pomocy oprogramowania komputerowego. Nie muszą decydować się na urządzenia z wyświetlaczami – wynika to z braku bezpośredniego kontaktu z klientem. W zależności od wielkości sklepu może więc wystarczyć mała, przenośna drukarka fiskalna, która nie zabierze wiele miejsca na stanowisku z komputerem. Duże sklepy wymagają większych drukarek lub nawet terminali fiskalnych, które lepiej sprawdzą się przy dużej liczbie operacji.

 • Stacje paliw

  Stacje paliw to dość specyficzne punkty handlowe. Najczęściej pracują całodobowo, nieprzerwanie, notując w ciągu doby wiele transakcji. Oprócz paliw sprzedają też rozmaite akcesoria samochodowe oraz napoje i artykuły spożywcze. Z tego powodu najlepszym wyborem są dla nich drukarki fiskalne oraz terminale fiskalne kompatybilne z większością szuflad. Pracę ułatwia tu wyświetlacz dla klienta, a także możliwość wykonywania rozmaitych wydruków niefiskalnych. Niektóre mogą pracować z rolką papieru o długości nawet 100 metrów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
facebook