DRUKARKI FISKALNE 

DRUKARKI FISKALNE Jest 7 produktów.

Kto chce ewidencjonować sprzedaż przy pomocy programu komputerowego, temu potrzebna jest drukarka fiskalna. W tej kategorii oferujemy takie właśnie urządzenia. Są tu zarówno małe, a nawet przenośne drukarki fiskalne, mamy też urządzenia średniej wielkości i duże. Poszczególne modele różnią się ceną, ale przede wszystkim dostępnymi funkcjami, dlatego warto przed zakupem zapoznać się z danymi technicznymi poszczególnych drukarek. W razie potrzeby oczywiście chętnie Państwu doradzimy – wystarczy się z nami skontaktować.

Podkategorie

 • Małe/mobilne

  W niewielkich firmach handlowych i usługowych, w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, sklepach internetowych oraz firmach prowadzących handel obwoźny wyśmienicie sprawdzą się małe drukarki fiskalne. Są to urządzenia, które mogą być zasilane z sieci 220V lub korzystać z wbudowanego akumulatora, a nawet z ładowarki samochodowej. Można je nosić nawet w dużej kieszeni, w torebce lub torbie – pozwalają na to ich rozmiary i niewielka waga. Mobilna drukarka fiskalna to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie.

 • Stacjonarne

  Stacjonarne drukarki fiskalne to urządzenia o najwyższych parametrach użytkowych, szybkie i wydajne. Przeznaczone są do miejsc, w których prowadzona jest intensywna sprzedaż ewidencjonowana w programie komputerowym lub przezeń zarządzana. Istotnym elementem takich drukarek fiskalnych jest wyświetlacz, pokazujący cenę kupującemu. Zarówno urządzenia marki Posnet jak i Novitus spełniają wszelkie wymogi niezbędne do efektywnego prowadzenia i ewidencjonowania sprzedaży na stanowisku kasjerskim.

 • Terminale fiskalne

  Interesującą alternatywą dla kas i drukarek są terminale fiskalne. Urządzenia te łączą w sobie cechy drukarki fiskalnej i komputera PC. Mogą współpracować z monitorami kasjerskimi oraz rozmaitymi szufladami. Są to urządzenia o ogromnej pojemności, mogące przechowywać i przetwarzać niezmiernie wiele danych. Ich przeznaczeniem są przede wszystkim duże sklepy, a także inne miejsca, w których przeprowadzana jest duża liczba transakcji wymagających ewidencjonowania. Specjalna konstrukcja pozwala na różne sposoby dostosować konfigurację terminalu do danego stanowiska

 • Najtańsze

  W tej kategorii prezentujemy najtańsze drukarki fiskalne oraz modele, które aktualnie są u nas w promocji. Warto pamiętać, że drukarka fiskalna jest na ogół droższa niż kasy fiskalne, ale wydatek taki zwraca się dzięki większym możliwościom, jakie ma sprzedawca korzystający z oprogramowania komputerowego do zarządzania sprzedażą. Potwierdza się to zwłaszcza wtedy, gdy towarów jest wiele, trzeba na bieżąco kontrolować ich stan w magazynie i uzupełniać go, jeśli zajdzie potrzeba. Statystyki sprzedaży pozwalają z kolei optymalizować ofertę.

 • Hurtownie

  Ile branż i towarów, tyle rodzajów hurtowni: są małe i duże, obracające milionami i te o niewielkich obrotach. Nasza oferta drukarek fiskalnych dla hurtowni jest zatem zróżnicowana i obejmuje modele wszystkich klas: od małych, mobilnych aż po terminale fiskalne. Te ostatnie polecamy dużym hurtowniom oraz mniejszym, gromadzącym szeroki asortyment towarowy. Mniejsze wystarczą tam, gdzie asortyment obejmuje mniej grup towarowych, a dzienna liczba transakcji jest umiarkowana. Kompaktowe rozmiary i mobilność vs. ogromne możliwości sprzętu współpracującego z komputerem – wybór należy do Państwa!

 • Sklepy

  Sklepy prowadzące sprzedaż detaliczną to na ogół placówki, w których zawiera się codziennie wiele transakcji, a asortyment towarowy obejmuje wiele pozycji. Najlepszym rozwiązaniem będą więc dla nich stacjonarne terminale fiskalne, gdy sprzedaż wspomagana jest dedykowanym oprogramowaniem komputerowym. W małych sklepach oraz takich, gdzie na stanowisku sprzedaży jest bardzo mało miejsca, najlepsza będzie mała drukarka fiskalna. Polecamy zatem sprzęt różnej wielkości i o różnych parametrach użytkowych.

 • Bary, restauracje

  Posiadaczom barów i restauracji polecamy solidne, stacjonarne drukarki fiskalne, które są w stanie obsłużyć i zarchiwizować elektronicznie wielką liczbę transakcji a także wykonywać dziennie setki wydruków. Alternatywą mogą być terminale fiskalne, a więc urządzenia zawierające w sobie komputer PC. Nowoczesność, ergonomika i kompaktowe rozmiary powodują, że urządzenia te pasują do każdego stanowiska kasowego, nawet w niewielkich lokalach. Wygodny wyświetlacz dla klienta usprawnia proces sprzedaży.

 • Sprzedaż internetowa

  Posiadacze sklepów internetowych wybierają najczęściej drukarki fiskalne, ponieważ prowadzą sprzedaż przy pomocy oprogramowania komputerowego. Nie muszą decydować się na urządzenia z wyświetlaczami – wynika to z braku bezpośredniego kontaktu z klientem. W zależności od wielkości sklepu może więc wystarczyć mała, przenośna drukarka fiskalna, która nie zabierze wiele miejsca na stanowisku z komputerem. Duże sklepy wymagają większych drukarek lub nawet terminali fiskalnych, które lepiej sprawdzą się przy dużej liczbie operacji.

 • Stacje paliw

  Stacje paliw to dość specyficzne punkty handlowe. Najczęściej pracują całodobowo, nieprzerwanie, notując w ciągu doby wiele transakcji. Oprócz paliw sprzedają też rozmaite akcesoria samochodowe oraz napoje i artykuły spożywcze. Z tego powodu najlepszym wyborem są dla nich drukarki fiskalne oraz terminale fiskalne kompatybilne z większością szuflad. Pracę ułatwia tu wyświetlacz dla klienta, a także możliwość wykonywania rozmaitych wydruków niefiskalnych. Niektóre mogą pracować z rolką papieru o długości nawet 100 metrów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
facebook