CZYTNIKI KODÓW 

Eleganckie, estetyczne czytniki kodów paskowych Warszawa sprawdzają się wszędzie. Mogą być nie tylko koniecznym narzędziem pracy, ale też ozdobą danego stanowiska, ich wygląd można bowiem dostosowywać do potrzeb danego miejsca pracy, modyfikując kolor sygnalizacji świetlnej, barwę górnej pokrywy oraz dodając własne logo lub logotyp. Pracę czytników można konfigurować, a nawet zmieniać sygnał dźwiękowy dobiegający z polifonicznego głośnika. Stosowanie kodów paskowych niezwykle przyspiesza proces kasowania produktów i zliczania cen, trudno sobie wyobrazić współczesny sklep lub punkt sprzedaży bez takiego narzędzia.

CZYTNIKI KODÓW Jest 12 produktów.

W naszym sklepie czekają na Państwa czytniki kodów – zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Umożliwiają one odczyt nie tylko z poprawnie wydrukowanych etykiet z kodem paskowym, ale nawet z ekranów urządzeń mobilnych i ekranów LCD. Możliwe jest odczytywanie różnego rodzaju kodów – 1D, 2D, OCR, GS1DataBar czy PDF417. Sprzedajemy urządzenia wygodne w obsłudze, poręczne, szybkie i niezawodne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, pracujące w trybie ręcznym i automatycznym. Mogą pracować w kasach, a także w magazynach, biurach i stacjach obsługi pojazdów.

Podkategorie

  • Przewodowe

    Lekkie, niewielkie, ergonomiczne i komfortowe w użyciu przewodowe czytniki kodów kreskowych można instalować w sklepach, barach, restauracjach, biurach, firmach kurierskich, urzędach (w tym także pocztowych), bibliotekach, aptekach i na stacjach benzynowych. Wszędzie tam, gdzie działa stanowisko sprzedaży i dostępne jest stałe zasilanie, czytnik taki pozwala skanować kody nawet ze stosunkowo dużej odległości (zależnej od gęstości kodu). Umieszczone na podstawce, skanują kod automatycznie w momencie jego wykrycia.

  • Bezprzewodowe

    Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba skanowania kodów znajdujących się w dużej odległości od bazy czytnika, najlepiej sprawdzi się urządzenie bezprzewodowe. Takie czytniki kodów potrafią przekazywać wynik odczytu na odległość np. do 10 metrów, ale to nie wszystko: specjalna funkcja umożliwia zapamiętanie odczytu i przekazanie go do bazy dopiero wtedy, gdy czytnik znajdzie się w jej zasięgu. Umożliwia to efektywną pracę w supermarketach, dużych sklepach, magazynach, warsztatach, stacjach kontroli pojazdów, stacjach benzynowych itp.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
facebook