CZYTNIKI KODÓW 

CZYTNIKI KODÓW Jest 12 produktów.

W naszym sklepie czekają na Państwa czytniki kodów – zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Umożliwiają one odczyt nie tylko z poprawnie wydrukowanych etykiet z kodem paskowym, ale nawet z ekranów urządzeń mobilnych i ekranów LCD. Możliwe jest odczytywanie różnego rodzaju kodów – 1D, 2D, OCR, GS1DataBar czy PDF417. Sprzedajemy urządzenia wygodne w obsłudze, poręczne, szybkie i niezawodne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, pracujące w trybie ręcznym i automatycznym. Mogą pracować w kasach, a także w magazynach, biurach i stacjach obsługi pojazdów.

Podkategorie

  • Przewodowe

    Lekkie, niewielkie, ergonomiczne i komfortowe w użyciu przewodowe czytniki kodów kreskowych można instalować w sklepach, barach, restauracjach, biurach, firmach kurierskich, urzędach (w tym także pocztowych), bibliotekach, aptekach i na stacjach benzynowych. Wszędzie tam, gdzie działa stanowisko sprzedaży i dostępne jest stałe zasilanie, czytnik taki pozwala skanować kody nawet ze stosunkowo dużej odległości (zależnej od gęstości kodu). Umieszczone na podstawce, skanują kod automatycznie w momencie jego wykrycia.

  • Bezprzewodowe

    Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba skanowania kodów znajdujących się w dużej odległości od bazy czytnika, najlepiej sprawdzi się urządzenie bezprzewodowe. Takie czytniki kodów potrafią przekazywać wynik odczytu na odległość np. do 10 metrów, ale to nie wszystko: specjalna funkcja umożliwia zapamiętanie odczytu i przekazanie go do bazy dopiero wtedy, gdy czytnik znajdzie się w jej zasięgu. Umożliwia to efektywną pracę w supermarketach, dużych sklepach, magazynach, warsztatach, stacjach kontroli pojazdów, stacjach benzynowych itp.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
facebook