AKCESORIA 

Wśród wielu akcesoriów do urządzeń kasowych i fiskalnych szczególnie polecamy terminale PayTel Wołomin. Żadna nowoczesna firma nie może dziś funkcjonować bez możliwości przyjmowania płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą terminali PayTel, możemy podpisywać umowy, dokonywać instalacji oraz przeprowadzać szkolenia. Ten system płatności oraz doładowań elektronicznych może być z powodzeniem stosowany nawet w małych firmach o stosunkowo niewielkich obrotach.

AKCESORIA Jest 15 produktów.

Elektroniczne urządzenia do obsługi sprzedaży wymagają rozmaitych akcesoriów, których ofertę znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Mamy więc szuflady na pieniądze, pokrowce na urządzenia mobilne, drukarki paragonowe, metkownice, rolki do kas i terminale płatnicze do obsługi transakcji bezgotówkowych. Polecamy również duży wybór czytników kodów kreskowych, a wśród nich między innymi czytniki zasilane bateryjnie i pracujące poprzez Wi-Fi lub Bluetooth. Można je łączyć z tabletami i laptopami, co pozwala dokonywać odczytów z dala od stanowiska sprzedaży.

Podkategorie

  • Szuflady

    Dopóki klienci posługują się gotówką, dopóty punkty sprzedaży muszą mieć jak ją przyjmować i przechowywać. Proponujemy zatem nowoczesne, wielofunkcyjne szuflady kasowe, skonstruowane tak, by przy możliwie małych rozmiarach mieściły jak najwięcej banknotów i bilonu. Tajemnica tkwi w jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni, dzięki któremu szuflady mogą mieścić nawet rulony monet i bony. Liczy się także bezpieczeństwo gotówki, dlatego szuflady kasowe są wyposażone w wielofunkcyjne, solidne zamki, które można otwierać na trzy sposoby.

  • Pokrowce
  • Drukarki paragonowe
  • Metkownice
  • Rolki do kas
  • Terminale płatnicze
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
facebook