OPROGRAMOWANIE 

Oprogramowanie sprzedażowe Warszawa może być mniejszym lub większym wydatkiem, ale jego zakup zwraca się stosunkowo szybko. Pełna ewidencja, cenniki, statystyki, obliczenia, optymalizacja zakupów, pełna historia towaru, stan kas, systemy lojalnościowe i wiele innych funkcji – to wszystko można mieć w sklepowym lub sieciowym komputerze. Niektóre programy obsługują nawet rachunki bankowe, przedpłaty, płatności kartą kredytową i sprzedaż kredytowaną. Mogą współpracować z podatkową księgą przychodów i rozchodów.

OPROGRAMOWANIE Jest 9 produktów.

Komputery wydatnie pomagają w organizacji i prowadzeniu sprzedaży, potrzebne jest więc odpowiednie oprogramowanie. Dla naszych Klientów mamy zatem specjalistyczne programy do fakturowania, obsługi magazynu, drukarki fiskalnej, remanentu, drukowania etykietek na towary, sprawdzania stanu rozliczeń z kontrahentami, jedno- i wielostanowiskowe. Oprogramowanie wspomagające sprzedaż przyda się przede wszystkim tam, gdzie towarów lub usług oraz transakcji jest wiele i dobrze jest stale nad taką ilością panować.

Podkategorie

 • Sprzedaż

  Programy do sprzedaży prezentowane w tej kategorii, mogą być wykorzystywane zarówno w małej firmie handlowej, jak i w supermarkecie, a nawet sieci sklepów. Od najprostszego, niedrogiego programu do faktur poprzez programy obsługujące magazyn aż po rozbudowane oprogramowanie dla dużych sklepów – wszystko to czeka tu na Państwa. Oczywiście znajdą tu coś dla siebie posiadacze drukarek fiskalnych. Programy mogą też służyć do zarządzania gospodarką magazynową i prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej.

 • Sprzedaż i magazyn

  Prezentujemy w tej kategorii m.in. oprogramowanie firmy InsERT – ze słynnej wersji Subiekt, będącej bodaj najchętniej kupowanym oprogramowaniem sprzedażowym w Polsce. Jest to niezwykle szybki, sprawny i przyjazny w obsłudze system, pozwalający kompleksowo zarządzać sprzedażą i oparty na Microsoft SQL Server 2008 oraz 2012. Mamy też programy WF-MAG, pozwalające automatyzować wszystkie procesy związane z prowadzeniem sprzedaży oraz magazynu, także w wersji wielostanowiskowej. Pozwalają one sprzedawać efektywnie i cieszyć się rosnącymi zyskami.

 • Firmy handlowe i usługowe

  Nie tylko sklepy, ale także rozmaite firmy handlowe i usługowe, hurtownie i warsztaty prowadzą sprzedaż, której zarządzanie wymaga odpowiedniego oprogramowania. Do tej kategorii wybraliśmy programy o uniwersalnym charakterze, z przyjaznym, intuicyjnym interfejsem, obsługujące wszelkie typy dokumentów handlowych i magazynowych. Można przy ich pomocy m.in. pojedynczo i zbiorczo generować faktury do dokumentów WZ, zarządzać dużym systemem zamówień, katalogować kontrahentów, towary, usługi, opakowania, komplety etc.

 • Sklepy spożywcze

  Właścicielom sklepów spożywczych, marketów, supermarketów i sieci sklepów polecamy oprogramowanie będące zintegrowanym systemem zarządzania wieloma punktami i stanowiskami. Można przy jego pomocy zarządzać sklepami, magazynami i dostawami, kontrolować stan rozliczeń z kontrahentami oraz sprzedaż, sprawdzać ilość pieniędzy w każdej kasie, przeprowadzać błyskawiczne przyjęcia towaru i remanenty oraz generować szczegółowe raporty operacyjne. Oprogramowanie współpracuje z drukarkami fiskalnymi, wagami, drukarkami kodów kreskowych, inwentaryzatorami itp.

 • Gastronomia

  Mamy w naszej ofercie także oprogramowanie dla gastronomii, zarówno małej, jak i dużej. Pozwala ono między innymi na obsługę wielu rachunków (także równocześnie), przenoszenie rachunków między stolikami, wydruk zamówień w kuchni lub w barze, a także obsługę bonowników, czyli aplikacji umożliwiających kelnerom elektroniczną obsługę zamówień przy stolikach za pomocą tabletów lub smartfonów. Oprogramowanie to nie tylko usprawnia zarządzanie lokalem gastronomicznym, ale i przyspiesza obsługę klientów. Nowoczesny bar lub restauracja wymaga nowoczesnego software’u – znajdziecie go Państwo u nas.

 • Hotele

  Hotele, pensjonaty, sanatoria czy ośrodki wypoczynkowe potrzebują specjalnego oprogramowania, które ułatwi obsłudze zaspokajanie wszelkich potrzeb gości. Chodzi w nim nie tylko o system rezerwacji pokoi: trzeba przecież zarządzać także obsługą SPA, salami konferencyjnymi, wypożyczaniem rowerów lub kajaków, sauną czy bilardem. Może ułatwiać komunikację między pracownikami w celu sprawniejszej obsługi gości, a także kontrolowanie pracowników. Pozwala też zarządzać działalnością operacyjną danego ośrodka lub hotelu.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
facebook