OPROGRAMOWANIE 

OPROGRAMOWANIE Jest 9 produktów.

Komputery wydatnie pomagają w organizacji i prowadzeniu sprzedaży, potrzebne jest więc odpowiednie oprogramowanie. Dla naszych Klientów mamy zatem specjalistyczne programy do fakturowania, obsługi magazynu, drukarki fiskalnej, remanentu, drukowania etykietek na towary, sprawdzania stanu rozliczeń z kontrahentami, jedno- i wielostanowiskowe. Oprogramowanie wspomagające sprzedaż przyda się przede wszystkim tam, gdzie towarów lub usług oraz transakcji jest wiele i dobrze jest stale nad taką ilością panować.

Podkategorie

 • Sprzedaż

  Programy do sprzedaży prezentowane w tej kategorii, mogą być wykorzystywane zarówno w małej firmie handlowej, jak i w supermarkecie, a nawet sieci sklepów. Od najprostszego, niedrogiego programu do faktur poprzez programy obsługujące magazyn aż po rozbudowane oprogramowanie dla dużych sklepów – wszystko to czeka tu na Państwa. Oczywiście znajdą tu coś dla siebie posiadacze drukarek fiskalnych. Programy mogą też służyć do zarządzania gospodarką magazynową i prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej.

 • Sprzedaż i magazyn

  Prezentujemy w tej kategorii m.in. oprogramowanie firmy InsERT – ze słynnej wersji Subiekt, będącej bodaj najchętniej kupowanym oprogramowaniem sprzedażowym w Polsce. Jest to niezwykle szybki, sprawny i przyjazny w obsłudze system, pozwalający kompleksowo zarządzać sprzedażą i oparty na Microsoft SQL Server 2008 oraz 2012. Mamy też programy WF-MAG, pozwalające automatyzować wszystkie procesy związane z prowadzeniem sprzedaży oraz magazynu, także w wersji wielostanowiskowej. Pozwalają one sprzedawać efektywnie i cieszyć się rosnącymi zyskami.

 • Firmy handlowe i usługowe

  Nie tylko sklepy, ale także rozmaite firmy handlowe i usługowe, hurtownie i warsztaty prowadzą sprzedaż, której zarządzanie wymaga odpowiedniego oprogramowania. Do tej kategorii wybraliśmy programy o uniwersalnym charakterze, z przyjaznym, intuicyjnym interfejsem, obsługujące wszelkie typy dokumentów handlowych i magazynowych. Można przy ich pomocy m.in. pojedynczo i zbiorczo generować faktury do dokumentów WZ, zarządzać dużym systemem zamówień, katalogować kontrahentów, towary, usługi, opakowania, komplety etc.

 • Sklepy spożywcze

  Właścicielom sklepów spożywczych, marketów, supermarketów i sieci sklepów polecamy oprogramowanie będące zintegrowanym systemem zarządzania wieloma punktami i stanowiskami. Można przy jego pomocy zarządzać sklepami, magazynami i dostawami, kontrolować stan rozliczeń z kontrahentami oraz sprzedaż, sprawdzać ilość pieniędzy w każdej kasie, przeprowadzać błyskawiczne przyjęcia towaru i remanenty oraz generować szczegółowe raporty operacyjne. Oprogramowanie współpracuje z drukarkami fiskalnymi, wagami, drukarkami kodów kreskowych, inwentaryzatorami itp.

 • Gastronomia

  Mamy w naszej ofercie także oprogramowanie dla gastronomii, zarówno małej, jak i dużej. Pozwala ono między innymi na obsługę wielu rachunków (także równocześnie), przenoszenie rachunków między stolikami, wydruk zamówień w kuchni lub w barze, a także obsługę bonowników, czyli aplikacji umożliwiających kelnerom elektroniczną obsługę zamówień przy stolikach za pomocą tabletów lub smartfonów. Oprogramowanie to nie tylko usprawnia zarządzanie lokalem gastronomicznym, ale i przyspiesza obsługę klientów. Nowoczesny bar lub restauracja wymaga nowoczesnego software’u – znajdziecie go Państwo u nas.

 • Hotele

  Hotele, pensjonaty, sanatoria czy ośrodki wypoczynkowe potrzebują specjalnego oprogramowania, które ułatwi obsłudze zaspokajanie wszelkich potrzeb gości. Chodzi w nim nie tylko o system rezerwacji pokoi: trzeba przecież zarządzać także obsługą SPA, salami konferencyjnymi, wypożyczaniem rowerów lub kajaków, sauną czy bilardem. Może ułatwiać komunikację między pracownikami w celu sprawniejszej obsługi gości, a także kontrolowanie pracowników. Pozwala też zarządzać działalnością operacyjną danego ośrodka lub hotelu.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
facebook